Hot Melt technology

Hot Melt Technology je pokročilý termoplastický proces při teplotě 250 stupňů Fahrenheita. V těchto extrémních podmínkách jsou karbonová vlákna v rámu rakety naprosto přesně a precizně formována, což zvyšuje pevnost a odolnost rámu o více než 30%.

Nano technology

Kombinace Nano materiálu a pryskyřice nezvyšuje pouze odolnost a flexibilitu rámu, ale také výrazně zlepšuje herní vlastnosti rakety.

WOVEN technology

WOVEN fiber je pokročilý materiál, který je široce využíván v leteckém průmyslu. Skvěle vylepšuje odolnost a torzní tuhost rakety, což zlepšuje herní vlastnosti rakety. Woven fibre zvyšuje pevnost rámu rakety o 20% a zároveň snižuje celkovou váhu rakety o 10%.

Titanium

Díky kombinaci High Modulus Carbon Graphite fibre a Titanium Mesh (jeden z nejpevnějších kompozitových materiálů používaných také v leteckém průmyslu) se výrazně snižuje váha rakety a zároveň zvyšuje pevnost celého rámu.

Aerodynamic – Fan Shaped aerodynamics – Aero Section

S využitím principů aerodynamiky mají osmiúhelníkové a šestiúhelníkové tvary rámu výrazně menší odpor vzduchu než standardní tvary rámu. Proto je manipulace s raketou o tolik jednodušší a rychlejší!

Super Slim Shaft

Super tenký shaft s průměrem 6,5 mm výrazně zjednodušuje manipulaci s raketou. O 15% snižuje odpor vzduchu oproti standardnímu shaftu a zvyšuje rychlost a kontrolu rakety.

Extreme Light

Pokročilý materiál carbon graphite a inovativní technologie umožňují výrobu mimořádně lehkých raket při zachování vynikající odolnosti rámu. Nízká váha umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a skvělou rychlost švihu při úderu. Ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální. Extreme Light rakety také výrazně méně zatěžují rameno a loket hráče a pomáhají v nácviku správné úderové techniky.

Isodynamic

Rakety s isodynamickým tvarem hlavy rakety mají o 32% větší sweet spot než rakety se standardním tvarem. Hráčům je tak umožněna dobrá kontrola úderu i v případě, že nezasáhnou míč v ideálním místě hlavy rakety – sweet spotu.

Power box

Power box design pomáhá zvyšovat celkovou stabilitu rámu a snižovat jeho torzní tuhost. Herní vlastnosti rakety jsou tak výrazně lepší a kontrola úderů jednodušší.

Muscle Wave

Muscle Wave umožňuje rovnoměrné rozložení napnutí výpletu po celém obvodu rámu. Výrazně pomáhá ke zvýšení odolnosti rámu a výpletu rakety. Zvyšuje se také možnost vyššího napnutí výpletu pro silově a útočně laděné hráče.