O ZNAČCE WISH

WISH je tradiční sportovní značka specializující se na výrobu badmintonového, squashového a tenisového vybavení již od roku 1986. Během těchto let se díky stále rozšiřujícímu portfoliu výrobků, vývoji nových technologií, spolupráci s kluby a hráči a vášní pro raketové sporty stala jedním z nejvýznamnějších výrobců potřeb pro badminton, squash a tenis. Obchodní zastoupení značky působí ve více než 50 zemích světa.

Zázemí společnosti je rozloženo na více než 150 000 metrech čtverečních v lokalitách Šanghaj, Xiamen a Zhangzhou a zahrnuje jak zázemí pro vedení společnosti, tak výrobní a skladovací prostory.

Náš závazek a odhodlání k udržení vysoké kvality našich výrobků přispělo k získání certifikátu ISO9001:2000, který potvrzuje vysoké kvalitativní standardy výrobků WISH. Naše profesionální badmintonové rakety byly schváleny jako oficiální turnajové rakety Čínskou badmintonovou federací a značka WISH byla vládou oceněna jako TOP čínská značka sportovních produktů.

Dlouhodobá a neměnná strategie WISH je poskytovat hráčům všech úrovní vynikající badmintonové, squashové a tenisové produkty, které jim umožní rozvoj jejich schopností a zároveň přinesou radost ze hry.